search

Młot hydrauliczny RX4

RX4 to trzeci pod względem wielkości młot hydrauliczny w naszej ofercie ofercie. Jego masa robocza to 215kg i przeznaczony jest do nośników z przedziału wagowego 3-6 tony.

Zastosowanie: lekkie prace wyburzeniowe, kształtowanie krajobrazu, renowacja budynków, budowa dróg itp.


RX to typoszereg młotów hydraulicznych przeznaczonych do wszystkich rodzajów prac wyburzeniowych. Młot hydrauliczny jest sterowany z kabiny operatora za pośrednictwem układu hydraulicznego maszyny roboczej, a częstotliwość udaru zależy od przepływu oleju podawanego przez maszynę roboczą.

RX4 to trzeci pod względem wielkości młot hydrauliczny w naszej ofercie.  Podobnie jak wszystkie młoty z zakresu RX2-RX8 może być wykorzystywany przy lekkich pracach wyburzeniowych, kształtowaniu krajobrazu, renowacji budynków, czy budowie dróg.

RX4 przeznaczony jest do nośników z przedziału wagowego 3-6 tony, a jego masa robocza to 215kg. Składa się z zaledwie kilku części, dzięki czemu jest bardziej wytrzymały, a jego serwisowanie banalnie proste. Model nie posiada śrub bocznych, co eliminuje naprężenia, zwiększa niezawodność i oznacza, że nie potrzebujemy żadnych specjalnych narzędzi, aby serwisować młot. Co więcej, jego konstrukcja 2w1, czyli cylinder i uchwyt narzędzia w 1 kawałku, eliminuje ryzyko napięć.  W modelu zastosowano 1-elementową, pływającą tuleję, której wymianę możesz wykonać szybko i sprawnie, gdziekolwiek się znajdujesz, a centralny punkt smarowania ułatwia konserwację urządzenia.

  
RX4 nie posiada wysokociśnieniowego akumulatora, co jest niepodważalną korzyścią dla Użytkownika, brak akumulatora = większa niezawodność.
Ponadto, model wyposażono w funkcje Easy Power, która ułatwia pozycjonowanie narzędzia roboczego i zwiększa jego wydajność.

8460050127

Opis

Model
RX4
Masa nośnika
3-6 tony
Masa robocza
215 kg
Masa w momencie dostawy
169 kg
Ciśnienie robocze
100-140 bar
Przepływ oleju
35-60 l/min
Częstotliwość udaru
520-1300 udarów/minutę
Max moc zasilania hydraulicznego
14 kW
Zawór bezpieczeństwa maszyny roboczej
170 bar
Ciśnienie gazu akumulatora tłokowego (min. przy temperaturze roboczej 60-70°C)
14 bar
Ciśnienie gazu akumulatora tłokowego (max. przy temperaturze roboczej 60-70°C)
19 bar
Dopuszczalne ciśnienie zwrotne
15 bar
Średnica narzędzia roboczego
62 mm
Długość narzędzia roboczego
350 mm
Tryb Start up
EasyPower
Wewnętrzna średnica węża P
3/5" (15mm)
Wewnętrzna średnica węża T
3/5" (15mm)
Ciśnienie akustyczne
85 db(A)
Moc akustyczna
113 db(A)
Wyposażenie dodatkowe
narzędzie robocze - szpicak

Zobacz także

chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.