Młot hydrauliczny RX2
search
  • Młot hydrauliczny RX2
  • Młot hydrauliczny RX2

Młot hydrauliczny RX2

RX2 to najmniejszy młot w ofercie. Jego masa robocza to 94kg i przeznaczony jest do nośników z przedziału wagowego 1,3-3 tony.

Zastosowanie: lekkie prace wyburzeniowe, kształtowanie krajobrazu, renowacja budynków, budowa dróg itp.

RX to typoszereg młotów hydraulicznych przeznaczonych do wszystkich rodzajów prac wyburzeniowych. Młot hydrauliczny jest sterowany z kabiny operatora za pośrednictwem układu hydraulicznego maszyny roboczej, a częstotliwość udaru zależy od przepływu oleju podawanego przez maszynę roboczą. RX2 to najmniejszy, a zarazem najpopularniejszy model w naszej ofercie lekkich młotów hydraulicznych. Może być wykorzystywany przy lekkich pracach wyburzeniowych, kształtowaniu krajobrazu, renowacji budynków, czy budowie dróg.

RX2 przeznaczony jest do nośników z przedziału wagowego 1-3 tony tj. np. minikoparki czy miniładowarki, a jego masa robocza to 94kg. Składa się z zaledwie kilku części, dzięki czemu jest bardziej wytrzymały, a jego serwisowanie banalnie proste. Model nie posiada śrub bocznych, co eliminuje naprężenia, zwiększa niezawodność i oznacza, że nie potrzebujemy żadnych specjalnych narzędzi, aby serwisować młot. Co więcej, jego konstrukcja 2w1, czyli cylinder i uchwyt narzędzia w 1 kawałku, eliminuje ryzyko napięć. W modelu zastosowano 1-elementową, pływającą tuleję, której wymianę możesz wykonać szybko i sprawnie, gdziekolwiek się znajdujesz, a centralny punkt smarowania ułatwia konserwację urządzenia.

RX2 nie posiada wysokociśnieniowego akumulatora, co jest niepodważalną korzyścią dla Użytkownika, brak akumulatora = większa niezawodność. Ponadto, model wyposażono w funkcje Easy Power, która ułatwia pozycjonowanie narzędzia roboczego i zwiększa jego wydajność.

8460050125

Opis

Model
RX2
Masa nośnika
1-3 tony
Masa robocza
94
Masa w momencie dostawy
75 kg
Ciśnienie robocze
110-130 bar
Przepływ oleju
15-35 l/min
Częstotliwość udaru
560-1600 udarów/minutę
Max moc zasilania hydraulicznego
8 kW
Zawór bezpieczeństwa maszyny roboczej
160 bar
Ciśnienie gazu akumulatora tłokowego (min. przy temperaturze roboczej 60-70°C)
14 bar
Ciśnienie gazu akumulatora tłokowego (max. przy temperaturze roboczej 60-70°C)
18.5 bar
Dopuszczalne ciśnienie zwrotne
25 bar
Średnica narzędzia roboczego
42 mm
Długość narzędzia roboczego
265 mm
Tryb Start up
EasyPower
Wewnętrzna średnica węża P
1/2" (12mm)
Wewnętrzna średnica węża T
1/2" (12mm)
Ciśnienie akustyczne
81 db(A)
Moc akustyczna
109 db(A)
Wyposażenie dodatkowe
narzędzie robocze - szpicak

Zobacz także

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.